Tańczy jak Michael Jackson. Jest policjantem i zawiaduje ruchem ulicznym

Ile razy widziałeś na skrzyżowaniu zmęczonego życiem policjanta próbującego uporządkować ruch uliczny? To na pewno ciężka i niewdzięczna praca, chyba że jesteś funkcjonariuszem z Indore i kochasz Michaela Jacksona, Freediego Mercurego oraz filmy z Bollywood.

Wówczas chaos na ulicach nie jest dla ciebie żadnym problemem. Właściwie to cieszysz się, że masz tak liczną publiczność, która może podziwiać twój „księżycowy krok” i inne taneczne ruchy.

Fot. YouTube, GQ India

Ranjit Singh od wielu lat jest wielbicielem Michaela Jacksona. Policjant z Indore po raz pierwszy zaprezentował swoje taneczne umiejętności 12 lat temu, kiedy użył moonwalkera, aby zatrzymać ruch uliczny. Według Singha, ludzie byli początkowo zaskoczeń, ale przez lata Ranjit poprawił technikę i zyskał wielką popularność.

Roztańczony policjant twierdzi, że liczba wypadków drogowych na skrzyżowaniu, gdzie zawiaduje ruchem, znacznie spadła. Nietypowa technika Singha zainteresowała również naukowców z tamtejszego uniwersytetu, który obecnie badają, czy taneczny krok stróża porządku nie wpłynął na zmniejszenie korków na skrzyżowaniu i w jego okolicy. Ciekawe co się stanie, jeśli wyniki badań okażą się zachęcające?


Źródło: YouTube, GQ India

Nie chcielibyście takich policjantów na skrzyżowaniach? Tylko może bardziej w stylu Iron Maiden…

%d bloggers like this: