AC Motors ma ciekawe propozycje dla motocyklistów z Trójmiasta

“AC Motors – fabryka dobrych emocji” ta maksyma AC Motors funkcjonowała w tym roku przy realizacji projektów eventowych. W sezonie 2018 możemy spodziewać się kontynuacji tych przedsięwzięć.

Już wiosną ruszy “Akademia Asów AC Motors”, czyli zajęcia doszkalające na autodromie w Pszczółkach. “Ride For Fun – odjechane soboty z AC Motors” – są to cieszące się dużą popularnością zorganizowane wycieczki po regionie Trójmiasta. W przyszłym roku wyjazdy te będą odbywać się w każdą drugą sobotę miesiąca.

Dla miłośników dłuższych i górskich wojaży już dzisiaj dealer przygotowuje kolejny sierpniowy wyjazd pod hasłem “AC Motors Tour”. Ale pierwszy event dla swoich klientów i sympatyków AC Motors szykuje w styczniu. Będzie to “2017 GandFinal Party”.

Fot. AC Motors

„Karnawał to idealny moment na takie spotkanie. Okazja by wymienić się motocyklowymi opowieściami i pomyśleć o planach na nadchodzący sezon. Zależy nam na tym by nasze salony nie były tylko punktami sprzedaży, ale w pierwszej kolejności miejscami gdzie motocyklista spotyka drugiego motocyklistę. Sami wiemy po sobie jak mocno nam wszystkim brakuje jazdy w okresie zimowym. To też skłoniło nas do zorganizowania zimowego Party w naszym salonie. Impreza odbędzie się już 20 stycznia, a szczegóły podamy chwilę po Nowym Roku” – mówi Filip Kozioł.

W ramach działań mających na celu zaspokojenie wszystkich potrzeb motocyklistów i motorowodniaków z początkiem sezonu AC Motors uruchomi także pierwsze w regionie Pogotowie Serwisowe 24H. Na szybką fachową pomoc będą mogli liczyć motocykliści z Trójmiasta i okolic, a także użytkownicy łodzi i skuterów w rejonie zatoki.

„Mechanicy w naszych serwisach od lat z powodzeniem serwisują na najwyższym poziomie motocykle wszystkich marek. Mając także największe w kraju zaplecze części zamiennych jakie daje nam Inter Cars w projekcie IM stworzenie Pogotowia wydaje się nam rzeczą naturalną. Projekt ten wpisuje się też w naszą strategię zapewnienia wsparcia motocyklistom i motorowodniakom w każdym aspekcie uprawianego prez nich hobby” – Piotr Gronowski właściciel grupy.

%d bloggers like this: