Promocja „Witaj w rodzinie Faster Sons”

Aż do końca stycznia przyszłego roku dwucylindrowy XSR700, neo-retro XSR900 oraz scrambler SCR950 objęte są promocją „Witaj w rodzinie Faster Sons”.

Każdy klient, który kupi jeden z motocykli Sport Heritage z rocznika 2017, otrzyma pakiet akcesoriów za… 4 złote. W skład zestawu wchodzi torba na kask Faster Sons o wartości 445 złotych, torba na narzędzia Faster Sons o wartości 221 złotych, designerski łańcuch z brelokiem Faster Sons o wartości 41 złotych oraz czapka z daszkiem Faster Sons, której standardowa cena wynosi 112 złotych. Teraz każde z tych akcesoriów można mieć za złotówkę za sztukę, czyli całe 4 złote brutto za pakiet.

Fot. yamaha-motor.eu

Na tym Yamaha nie poprzestaje. Nowy właściciel motocykla z gamy Sport Heritage może nabyć inne, wybrane przez siebie oryginalne akcesoria Yamahy <p przeznaczone do jego pojazdu za złotówkę za sztukę – pod warunkiem, że łączna wartość zamówionych akcesoriów nie przekroczy 1200 zł brutto. Gama części i akcesoriów jest ogromna. Od dźwigni sprzęgła, przez klasyczne szyby i płaskie siedzenia, po pięknie wykonane miękkie sakwy… Wybór jest naprawdę wielki.

Promocja obowiązuje do 31.01.2018 i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin akcji „Witaj w rodzinie Faster Sons” znajdziesz pod tym linkiem oraz u autoryzowanych dealerów motocykli marki Yamaha.

%d bloggers like this: