Szkopek i Pazera odbierają mistrzowskie trofea

Motocykliści zespołu Pazera Racing, Paweł Szkopek i i Patryk Pazera, odebrali w ostatnia sobotę swoje mistrzowskie trofea podczas zorganizowanej przez PZM Gali Sportów Motorowych.

Paweł Szkopek w spektakularnym stylu obronił w tym roku tytuł w klasie Superbike, za sterami Yamahy R1 sięgając po swoje jedenaste w karierze mistrzostwo Polski, po drodze wygrywając pięć z dziesięciu wyścigów, a w dwóch kolejnych stając na niższych stopniach podium. Motocyklista z Dobrzykowa został także drugim wicemistrzem europejskiej serii Alpe Adria.

Fot. yamaha-motor.eu

Swój najlepszy sezon w karierze zaliczył także młody Patryk Pazera. Dwudziestolatek wywalczył tytuł wicemistrza Polski klasy Superstock 600, aż siedem razy stając na podium, w tym raz na jego najwyższym stopniu. Startując Yamahą R6, Patryk zdobył również wicemistrzostwo Alpe Adria Superstock 600 w kategorii Junior.

Wyróżnienie po udanym debiucie, w którym wywalczył czwarte miejsce w Pucharze Polski Rookie 600, podczas sobotniej gali odebrał także reprezentujący barwy Pazera Racing Paweł Machij.

Fot. yamaha-motor.eu

Po udanym sezonie 2017, w trakcie którego zespół Pazera Racing nie tylko startował w mistrzostwach Polski i Alpe Adria, ale także zadebiutował w mistrzostwach świata World Superbike, ekipa pracuje już nad finalizacją planów na rok 2018. Zostaną one ogłoszone wkrótce.

Więcej informacji o zespole na oficjalnych profilach Facebook oaz Instagram.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: