Motocyklowy BLACK FRIDAY w AC Motors

Black Friday zagościł także w trójmiejskiej branży motocyklowej. Wszystko za sprawą AC Motors, który jest największym multidealerem motocykli w rejonie. Już jutro łowcy posezonowych okazji będą mogli sporo zaoszczędzić na odzieży i akcesoriach do motocykli, wyprzedażowe ceny w AC Motors będą przy tej okazji niższe od 15 do 50%.

Fot. materiały prasowe

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem nowego motocykla to jest to tak samo najlepszy moment. W wielkiej wyprzedaży pakiet finansowych korzyści dochodzi nawet do kwoty 11 500 zł! Wielka jesienna wyprzedaż obejmuje m.in. motocykle marki Triumph i Yamaha.

Na początek wszystkie modele Trumpha zostały przecenione o 1000 zł, ale finalna cena zależy tylko od Ciebie, ponieważ w przypadku obu tych marek możesz ją samodzielnie wynegocjować.

Fot. materiały prasowe

Prawdziwymi szczęśliwcami tej jesieni są również wszyscy fani Ducati. Lekki Monster, turystyczna Multistrada, zabawowy Scrambler Desert Sled, a może stylowy i wypasiony XDiavel S? Obniżki dotyczą ich wszystkich i mogą wynieść nawet 11 500 zł!

AC MOTORS to autoryzowany dealer takich marek, jak Yamaha, Triumph, Ducati, Aprilia, MotoGuzzi, SWM, czy Inter Motors. Salony AC MOTORS znajdziecie w Gdańsku oraz w Rumii. Teraz naprawdę warto tam pojechać, bo taka wyprzedaż dwa razy się nie zdarza…

Fot. materiały prasowe
%d bloggers like this: