Bitwa Królów 2017 rozstrzygnięta podczas EICMA. Który custom został Królem?

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas EICMA 2017 miał miejsce finał konkursu na króla customowych maszyn z logo Harleya-Davidsona. Przypomnijmy, że do ścisłego finału dotarło dziesięć maszyn ze 191 motocykli przerobionych przez dealerów marki z oddziałów w Europie, Bilskim Wschodzie i Afryce (EMEA).

Bombrack. Fot. Harley-Davidson

Do szczęśliwej dziesiątki regionalnych królów wybrany został jeden motocykl wyszykowany przez dealera z Polski, chodzi salon z Łodzi. Uczestnicy wyzwania mieli do dyspozycji budżet w wysokości 7000 dolarów, z czego połowa musiała być wykorzystana na części z katalogu Harleya. Dziesięciu finalistów wybrano w drodze powszechnego głosowania poprzez strony internetową, następnie motocykle zostały wysłane na finał do Mediolanu.

Bombrack. Fot. Harley-Davidson

Ostateczna decyzja o wyborze Króla Customów należała do zespołu sędziów złożonych ze specjalistów branży. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a został nim roadster „Bombtrack” złożony przez włoskiego dealera marki z Perugii. Tym samym to właśnie „Bombrack” został uhonorowany tytułem Króla Customów 2017 w tegorocznej Bitwie Królów.

Bombrack. Fot. Harley-Davidson
%d bloggers like this: