Elektryczny city racer prosto z Tajwanu

Otto-Bike to centrum innowacyjne z Tajwanu, które od 20 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem technologii dla pojazdów. Najnowszy projekt firmy nie dotyczy jednak poszczególnych części, ale jest kompletnym jednośladem o wyjątkowej stylistyce. Specjaliści z Otto-Bike opracowali zarówno kształt, jak i poszczególne elementy, łącznie z najmniejszymi detalami.

Fot. Otto-Bike

Do Otto-Bike należy także projekt elektrycznego silnika 7,5 kW oraz systemu umożliwiającego zarządzenie pojazdem za pomocą ekranu umiejscowionego na desce rozdzielczej. Jednoslad zapewnia takie udogodnienia jak zestaw trybów jazdy, kamery przednie i tylne, a z pozostałej elektroniki, śledzenie lokalizacji pojazdu za pomocą aplikacji, rozpoznawanie linii papilarnych, pobieranie video z jazdy, i wiele innych.

Otto Biker. Źródło: Vimeo, OTTO

Mini city racer został zaprezentowany na EICMA 2017 jako ciekawa alternatywa dla innych elektrycznych jednośladów. Wizualnie prezentuje się rzeczywiście znakomicie, poczekajmy jednak na konkretniejsze informacje o parametrach i możliwościach pojazdu.

%d bloggers like this: