EICMA 2017: Yamaha przedstawia MT-07 oraz MT-09 SP w wersjach na przyszły rok

Yamaha zaprezentowała w Mediolanie m.in dwie nowości pod szyldem MT. Chodzi o MT-07 i MT-09, dwa kluczowe motocykle prezentowane wraz szeroka gamą innych maszyn poczynając od MT-125 i kończąc na potężnym MT-10.

Fot. Yamaha

Interesująco prezentuje się ekskluzywny wariant MT-09 SP, który oznacza nieco wyższą wydajność i jakość, niż w przypadku standardowego modelu. MT-09 został wyposażony w tylny amortyzator Ohlins z szerszym poziomem regulacji. Co więcej, do wyboru jest kilka opcjonalnych tylnych sprężyn Ohlins. Przód bazuje na widelcu Kayaba (w wersji SP regulacja jest na obu nogach widelca).

MT-09 SP ma ponadto nowa kolorystykę Silver Blu Carbon inspirowaną MT-10 SP, niebieskie, pikowane siedzisko, niebieskie felgi z grafiką SP i czarną kierownicę.

Fot. Yamaha

W przypadku MT-07 motocykl zyskał nie tylko nową konstrukcję nadwozia, ale także poprawioną pozycję motocyklisty. Lepszą ergonomię i wygodę uzyskano dzięki nowej konstrukcji siedziska, która ma obecnie bardziej zintegrowany profil.

Oba modele motocykli pojawią się w salonach dealerów w marcu przyszłego roku. Oczywiście wraz szeregiem akcesoriów Yamahy, w tym układami wydechowymi Akrapowich, systemem bagaży i innymi cudami.

Fot. Yamaha `
%d bloggers like this: