Wszystkie nowości Ducati podczas EICMA 2017 (film)

Jeśli ktoś chciałby obejrzeć całą prezentację Ducati przygotowaną specjalnie na EICMA 2017 w Mediolanie, może odpalić poniższy filmik.

Prezentacji osiągnięć firmy z Borgo Panigale dokonał prezes Claudio Domenicali, który rozpoczął od przedstawienia niewątpliwego sukcesu firmy jakim jest ciągły, nieustanny wzrost od siedmiu lat. Przy okazji Domenicali zdradził, że na świecie funkcjonuje już 1200 oddziałów marki, a ostatni rok był najlepszym z całego okresu wzrostu.

Fot. Ducati

W dalszej części nagrania można obejrzeć dwukołowe nowości, czyli Scramblera 1100 ze zaktualizowanym silnikiem, następnie Ducati Multistradę Enduro Pro (motocykl został przedstawiony przez Andreę Rossi).

Na trzecim miejscu znalazł się X-Diavel, a następnie Monster 821 (w nowej kolorystyce oraz z silnikiem zgodnym z Euro4). Po tych emocjach na scenę wjechał nowy wariant Ducati 959 Panigale Corse, oraz gość specjalny – Chaz Davies.


Ducati World Première 2018 – Sinfonia Italiana. Źródło: Ducati

Na koniec niespodzianka. Panigale V4 Special, czy 226 wściekłych koni, oraz sam Casey Stoner. Cały zapis video z prezentacji powyższych maszyn jest nieco długi, ale warto obejrzeć.

%d bloggers like this: