BMW ujawni cztery nowe modele w Mediolanie

BMW Motorrad zapowiada prezentację czterech motocykli podczas targów EICMA w Milanie, które odbędą się w dniach od 9 do 12 listopada. Konferencja prasowa niemieckiego koncernu odbędzie się już 7 listopada i będzie transmitowana na żywo poprzez stronę BMW na Facebooku.


EICMA 2017: Stay hungry for more. Źródło: BMW Motorrad

Niemiecki gigant zaprezentuje również obecne w ofercie motocykle i szeroką gamę nowych akcesoriów. Całkiem niedawno BMW objawiło światu elektryczny skuter Concept Link oraz futurystyczny pojazd Vision Next 100, ale możemy bezpiecznie założyć, że obie te konstrukcje jeszcze długo poczekają na premierę. BMW zaprezentuje prawdopodobnie nowe warianty motocykli turystycznych oraz sportowych.

Przypomnijmy jeszcze, że ConceptLink ma łączyć świat cyfrowy i analogowy. To środek komunikacji i urządzenie do komunikacji zarazem. Pojazd wygląda jak futurystyczna wersja skutera C Evolution, który już znajduje się w ofercie BMW. Ma więcej ostrych kątów, bardzo zwartą konstrukcję i niski środek ciężkości, co na pewno będzie pomagać w przemieszczaniu się po mieście.

ConceptLink. Foto BMW

Tymczasem musimy zatem nieco poczekać na nowości od BMW. Rozwiązanie zagadki już wkrótce.

%d bloggers like this: