Dobre wieści dla wielbicieli KTM

W sieci pojawiły się przecieki oraz pierwsze zdjęcia nowych wersji enduro od KTM. Chodzi o warianty KTM 390 Adventure i 790 Adventure. Fotki opublikował rzetelny zazwyczaj magazyn Motorrad.

KTM 390 Adventure. Fot. Motorrad

Najciekawsze jest to, ze obok spodziewanego właściwie wariantu przygodówki z Mattighofen, czyli 390 Adventure, na zdjęciach pojawił się również inny zawodnik, solidniejszy model 790 Adventure. To może być bardzo ciekawa maszyna, która uzupełni ofertę KTM o pojazd średniej klasy wyposażony w rzędowy, mocny silnik z dwoma cylindrami. Wreszcie pojawi się jakaś sensowna alternatywa dla 1050 Adventure.

Drugi pojazd ze szpiegowskich zdjęć, czyli 390 Adventure, zagwarantuje nam przygodę podczas krótszych eskapad. Przynajmniej tak można podejrzewać, biorąc pod uwagę, że na pokładzie mamy jednocylindrowy silnik o pojemności niecałych 400 cm3. Na okoliczne dzikie tereny, będzie jak znalazł.

KTM 790 Adventure. Fot. Motorrad

Oczywiście KTM nie zdradza żadnych dodatkowych szczegółów. Dziennikarze z Motorrad prezentują jedynie listę pobożnych życzeń. Kiedy dowiemy się czegoś więcej? Być może wszystko wyjaśni się już na EICMA w listopadzie, ale to również nie jest pewne.

%d bloggers like this: