„Amerykański Chopper” zostanie wznowiony jeszcze tej zimy!

Stary duet okazał się niezatapialny i znowu wypłynie na powierzchnię, nawet mimo licznych problemów i kontrowersji oraz sięgających milionów dolarów długów. Tym razem Paul Teutul Senior oraz Paul Teutul Junior będą budować motocykle dla pierwszoligowych gwiazd świata sportu i biznesu z listy Forbes 100. Mówiąc inaczej, projekty będą maksymalnie wypasione i bajecznie przesadzone, no ale widać tego teraz amerykańscy widzowie najbardziej potrzebują.

Discovery zdradziło przy okazji, że Paul Senior zmienił Orange Country Choppers w kompleks ze sklepem, kawiarnią, kręgielnią, restauracją, i jakby przy okazji z salą wystawową, gdzie stoją motocykle. Cóż, biznes to biznes.

Bliższy oryginalnej formie jest Junior, który nadal skupia się na zamówieniach i realizacji niezwykłych motocykli, ale podobno o dobrych klientów jest co raz trudniej, a tym bardziej o satysfakcjonującą prowizję.

Amerykański Chopper. Foto: materiały prasowe

Mówiąc krótko, obu panom przyda się godziwy grosz, który dostaną za nowe odcinki. „Amerykański Chopper był jedną z najbardziej popularnych serii Discovery” – powiedział Rich Ross, prezes grupy Discovery. „Wszyscy chętnie oglądają ten program i chcą dowiedzieć się, co aktualnie dzieje się w rodzinie Teutul. Tej zimy będą mogli się dowiedzieć” – dodał Ross.

Przypomnijmy jeszcze, że program wystartował w 2002 roku i był nagrywany przez blisko 10 lat. Pierwsza seria trwała do 2010 roku, a widzowie obejrzeli 223 epizody. Nieco później pojawił się spin-off serii, tym razem pod tytułem „Amerykański Chopper: Senior versus Junior”, którego projekcja trwała kolejne dwa lata.

Średnia oglądalność każdego z odcinków wynosiła 3,4 mln widzów. Program Seniora i Juniora zapoczątkowało również pewien gatunek reality show, do którego zaliczany jest na przykład tasiemiec pod nazwą „Z kamerą u Kardashianów”. Styl ten zwany jest „docusoap”, co w przybliżeniu oznacza połączenie filmu dokumentalnego z operą mydlaną. My to nazywany „shitsoap” – też ładnie.

%d bloggers like this: