Romet zachęca do swoich pit-bike’ów

Marka RMT pojawiła się w Polsce dwa lata temu podczas Kielce Moto-Expo 2015. Romet zaplanował, że będzie to prestiżowa linia motocykli plasowana wyżej niż maszyny z emblematami firmy Arkus & Romet Group z Dębicy. Pod nazwą RMT kryje się koreańska technologia.

W ofercie znaleźć można trzy modele: dwa offroadowe na kołach 17 i 14 cali, lub 14 i 12 cali (przód, tył) oraz 12 calowa wersja supermoto. Każdy z nich napędzany jest pozwalającym na sportową jazdę silnikiem o pojemności 140 cm3 i mocy 8,2 KM.

Foto: romet.pl

Pit-bike RMT Racing to również oferta dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z motocyklami, lub po prostu pobawić się na tymi małymi jednośladami. Pit-bike mogą ponad to posłużyć, aby bezpiecznie nauczyć podstaw techniki jazdy najmłodszych i młodych adeptów motocyklizmu.

Pojazdy przeznaczone są do poruszania się po terenie zamkniętym, lub po drogach gruntowych. Romet zapewnia, że sprawdzone podzespoły i prostota obsługi zagwarantuję jedyną w swoim rodzaju zabawę.

Rosnąca popularność tych motocykli sprawia, że aktualna oferta pit-bike’ów będzie systematycznie rozwijana, a w najbliższym sezonie zostanie uzupełniona o kaski i akcesoria. Więcej informacji: www.rmt.com.pl

Foto: rmt.com.pl

Źródło: Romet

%d bloggers like this: