Przetestuj motocrossowe maszyny Yamahy. Zapisy już się rozpoczęły

Już 28 października pojawi się okazja przetestowania gamy crossowych modeli Yamahy? Podczas dnia otwartego, dla uczestników dostępne będą wszystkie crossowe modele Yamahy, w tym świetny YZ450F. Wydarzenie będzie miało miejsce na torze Drive Position w Sękocinie.

Imprezę poprowadzą utytułowani zawodnicy Yamahy – wielokrotni Mistrzowie Polski w Motocrossie, bracia Karol i Łukasz Kędzierscy, oraz wielokrotny Mistrz Polski w Motocrossie i Enduro, aktualnie szkoleniowiec Łukasz Kurowski. Zawodnicy nie tylko poprowadzą imprezę, ale na miejscu będą służyć pomocą i radą dla uczestników.

Foto: Yamaha

Podczas dni testowych dostępne będą wszystkie crossowe modele Yamahy, od YZ85 poczynając. Obok dwusuwów będzie okazja przetestować także dwa topowe motocykle czterosuwowe: YZ250F i YZ450F. Poręczna „250” i mocarna „450” wyznaczają standardy w swoich klasach. Przechylone w stronę środka ciężkości cylindry, wysoko umieszczony filtr powietrza, świetna geometria i konkurencyjne zawieszenie. Największą nowością jest jednak aplikacja mobilna, która pozwala zmieniać charakterystykę pracy jednostki napędowej w YZ450F.

Zapisy przyjmują dealerzy Yamahy. Liczba miejsc jest ograniczona, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto zapisać się już dziś.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: