Marka Moto Guzzi wystartowała z jesienną promocją

Specjalna oferta dotyczy modelu V9, który można obecnie nabyć za 38 900 zł. Ponadto dealer marki proponuje obszerny pakiet akcesoriów zupełnie za darmo (ich wartość to ok. 1000 zł).

Moto Guzzi V9 Bobber. Foto: Moto Guzzi

Silnik V9 to oczywiście znana z innych modeli Włochów, widlasta jednostka o pojemności 853 cm3, jednak w przeciwieństwie do Yamahy Bolta i Harleya-Davidsona Irona, gdzie napęd przenoszony jest za pomocą paska, w Moto Guzzi mamy wał Cardana.

Dwucylindrowy V-twin może poszczycić się 55 KM mocy przy 6250 obr./min i maksymalnym momentem 62 Nm przy 3000 obr./min. Masa motocykla na sucho to 199 kg. Obecnie rodzina V9 ma tylko dwóch przedstawicieli, czyli model V9 Roamer i V9 Bobber.

Moto Guzzi V9 Bobber. Foto: Moto Guzzi

W 2004 roku Moto Guzzi stało się częścią Grupy Piaggio, europejskiego lidera w branży motocyklowej i jednego z największych producentów jednośladów na świecie. Wejście w skład tak potężnego koncernu zaowocowało znacznym zwiększeniem oferty modelowej i znacznej poprawie notowań marki. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziecie na stronie Moto Guzzi.

%d bloggers like this: