Ciężko chora babcia na Harleyu-Davidsonie

Terri Eamer z Hartlepool w Anglii zawsze marzyła o przejażdżce na Harleyu-Davidsonie. Matka czterech dzieci i babcia jedenastu pociech ciężko pracowała, aby utrzymać i wychować potomków, a obecnie walczy z poważną chorobą. Wszystko zmieniło się jednego dnia, gdy ponad stu motocyklistów znienacka pojawiło się pod domem pani Eamer…

Foto: Hartlepool Mail

Marzenie życia zostało zrealizowane dzięki pomocy lokalnego oddziału Miles for Men, przyjaciół, rodziny i akcji na Facebooku. Konwój motocyklistów z sędziwą, ale uśmiechniętą bohaterką wydarzenia ruszył z Hart Village do Marina Way.

Foto: Hartlepool Mail

Każdy, kto był uczestnikiem jakiejkolwiek parady motocyklowej, zdaje sobie sprawę, jaka to frajda. Co dopiero musiało dziać się w głowie osoby, która nigdy nie doświadczyła tego stanu, ani nawet jazdy na motocyklu z rodziny Harley-Davidson.

Foto: Hartlepool Mail

„To było po prostu fantastyczne! Nie mogę sobie wyobrazić niczego lepszego!” – powiedziała pani Eamer reporterom Hartlepool Mail. „Przez całe życie marzyłam o czymś takim, a teraz mogłam to zrobić. To była wielka niespodzianka. Dziękuję wszystkim, którzy to zorganizowali i którzy okazali mi tyle serca” – dodała.

Bardzo pozytywna i świetna akcja. Oby takich więcej.

%d bloggers like this: