Yamaha przedłuża jesienną promocję!

Jeszcze tylko w tym miesiącu autoryzowani dealerzy japońskiego producenta do wybranych motocykli o pojemności od 700 cm3 dokładają 2000 zł gratis lub dodatkowe dwa lata gwarancji.

Wraz z 1 października Yamaha przedłuża jesienną akcję promocyjną. Do końca tego miesiąca przy zakupie motocykla jego właściciel otrzyma 2000 zł gratis przeznaczone do wydania na oryginalne akcesoria przeznaczone do nowego jednośladu.

Foto: Yamaha

Zamiast dodatkowego wyposażenia klient może wybrać bonusowe dwa lata gwarancji tożsamej z gwarancją fabryczną. Dzięki temu osoby, które w październiku zdecydują się zakup nowego motocykla, zachowają ochronę gwarancyjną aż do 2021 roku!

Akcja promocyjna działa jeszcze tylko przez 31 dni i kończy się ostatniego dnia października. Obejmuje ona szeroką gamę jednośladów Yamahy, włączając w to MT-07, MT-10 we wszystkich trzech konfiguracjach, Tracery 700 i 900, FJR1300A, XT1200Z Super Tenere oraz całą gamę motocykli Sport Heritage. Ze szczegółami promocji można zapoznać się w regulaminie.

 

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: