Wymarzona praca dla motocyklisty?

Jeśli tylko w sieci lub zaprzyjaźnionych firmach pojawia informacja o pracy, staramy się przybliżać szczegóły oferty, która związana jest z motocyklową pasją. Nie od dziś wiadomo, że jeśli można dzielić pracę z zainteresowaniami, to najczęściej praca przestaje być męczącym obowiązkiem i staje niemal przyjemnością.

Oferty bywają różne, najczęściej związane są z handlem lub serwisem jednośladów. Tym razem mamy propozycję, która jest jeszcze lepsza. Praca marzeń?

Firma WMB Logistics poszukuje testera motocykli. Praca jest co prawda na Wyspach Brytyjskich, ale wynagrodzenie w wysokości 27 000 funtów chyba wynagradza tą niedogodność. Inne szczegóły oferty też są bardzo interesujące. WMB poszukuje osoby, która będzie chciała jeździć na nowych motocyklach.

Kawasaki Z900 2018. Foto: Kawasaki

Chodzi o cykl mieszany, co oznacza właściwie pełną dowolność i swobodę w wyborze tras. Każdy z testowanych modeli jest w końcowej fazie rozwoju, czyli to finalna wersja gotowa do wprowadzenia na rynek, ale wymagające ostatnich, nieco czasochłonnych jazd na normalnych drogach.

Testowany w danym terminie egzemplarz musi przejechać 100 mil. I to właściwie wszystkie oczekiwania firmy WMB. A nie, jest jeszcze jeden wymóg. Zatrudniona osoba musi raz w tygodniu udać się do Gloucester, czyli miasta nad rzeką Severn, znajdującego się około 180 kilometrów na zachód od Londynu.

I to już właściwie wszystko… Dyrektor ds. logistyki WMB Tony Davis powiedział: „Szukamy osób, które kochają i znają motocykle tak samo jak my”. Aplikacje na stanowisko testera motocykli można złożyć przez stronę internetową. Szczegóły na temat oferty znajdziecie pod adresem: www.wmblogistics.co.uk

%d bloggers like this: