Niesamowity prezent podczas Distinguished Gentleman’s Ride

Tegoroczna edycja DGR okazała się wielkim sukcesem nie tylko jeśli chodzi o liczbę krajów, miast i uczestników biorących udział w wydarzeniu, ale również kwotę, którą udało się zebrać na profilaktykę i walkę z rakiem.

W ramach Distinguished Gentleman’s Ride odbyło się także wiele pomniejszych akcji i przedsięwzięć. Jednym z nich była niespodzianka, jaką przygotowali uczestnicy DGR w Londynie, dla jednego ze swoich kolegów doświadczonego przez los złośliwą odmianą raka.

Foto: OfficialTriumph

Phil Green walczy z rakiem prostaty od siedmiu lat. Specjalnie na londyńską edycję DGR, Triumph wyszykował wyjątkową wersję modelu T100. Dapper Bonnie DGR100 zyskał m.in. nowy pomarańczowy kolor, siedzisko Harris Tweed oraz pomniejsze dodatki z katalogu akcesoriów premium.

Phil Green wiedział, że motocykl powstaje specjalnie na tegoroczną imprezę DGR, i że zostanie mu wypożyczony na cały czas trwania święta eleganckich motocyklistów i ich maszyn. Chory na raka londyńczyk nie wiedział jednak, że Triumph planuje niespodziankę. Podczas finału imprezy Phil dowiedział się, że dostanie motocykl na własność! Na filmie można zobaczyć reakcję Phila Greena na szczodry podarunek… Świetna historia.


A bespoke journey to DGR. Foto: OfficialTriumph

%d bloggers like this: