W Rzeszowie można wygrać Harleya-Davidsona podczas TSLA EXPO

30 września 2017, czyli już w najbliższą sobotę, warto odwiedzić targi Kongres i Targi TSLA EXPO Rzeszów (Transport – Automotive – Logistyka) nie tylko ze względu na wystawiennicze atrakcje, ale również możliwość wygrania motocykla Harley-Davidson. Do zgarnięcia jest jeszcze pachnący Street 750, prosto z salonu Harley-Davidson Rzeszów, największego salonu marki w środkowo-wschodniej Europie.

Foto: Harley-Davidson Rzeszów

Jeśli los padnie na Ciebie, Harleya otrzymasz nie na weekend, nie na tydzień i na święta też nie, ale na zawsze. Nie trzeba nawet kupować biletu, ponieważ wstęp na targi jest bezpłatny.

Aby zyskać szansę na zdobycie motocykla wystarczy jedynie wypełnić kupon konkursowy i wskazać wysokość kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej na terenie obiektu w G2A Arena. Kwota znajdująca się w urnie jest sumą kwot zdeponowanych przez przedstawicieli MTR i GOC Harley-Davidson Rzeszów.

Foto: Harley-Davidson Rzeszów

W konkursie wyłoniona zostaną osoba, która wskaże na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. W przypadku gdy więcej niż jedna osoba spełni warunek wygranej, organizator zobowiązany będzie do zorganizowania dogrywki celem wyłonienia ostatecznego zwycięzcy. Szczegóły odnośnie targów i konkursu znajdziecie pod tym adresem.

%d bloggers like this: