Angielskie serwisy piszą o polskim motocykliście… Niestety niezbyt pięknie

W angielskojęzycznych serwisach, między innymi MCM, pojawiała się wczoraj informacja o naszym rodaku, niestety w związku z wielokrotnym złamaniem przez Polaka przepisów drogowych.

Foto: YT, SWNS TV

Wyczyny Pawła Z. zostały nagrane przez policję i przedstawione mu w sądzie. Polak jechał swoją Yamahą R6 na ruchliwym odcinku autostrady M6 i w tym czasie wielokrotnie podnosił motocykl na tylne koło (wheelie), przekraczał dozwoloną prędkość, stawał na podnóżkach z rozłożonymi rękami, grzebał w plecaku, robił sobie selfie, i ogólnie powodował zagrożenie dla siebie oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Sędzia z North Staffordshire Justice Centre był nieugięty i skazał Pawła Z. na 8 miesięcy więzienia oraz 28-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdów silnikowych. Ponadto policja opublikowała film z „wyczynami” Polaka.


Źródło: YT, SWNS TV

Nagranie zostało oczywiście błyskawicznie podchwycone przez media, w tym brytyjskie stacje telewizyjne, vlogerów, itd. W tytułach newsów zazwyczaj przewija się jedno określenie: „idiota”. Szkoda, że Paweł Z. nie pomyślał, zanim zaczął świrować…

%d bloggers like this: