Jesienna wyprawa na Mazury z Anią Jackowską

Zamiast nijako kończyć sezon motocyklowy, może warto pomyśleć, jak podsumować go z przytupem? Możliwości jest wiele, natomiast jednym z ciekawszych pomysłów jest motocyklowa wyprawa na Mazury z Anią Jackowską.

Ania Jackowska to podróżniczka, która realizując projekt „Jedna Kobieta, jeden motocykl wiele kultur” samotnie dojechała do Syrii, Jordanii, podróżowała po krajach bałkańskich, Stanach Zjednoczonych, Argentynie i Australii.

Globtroterka dotarła motocyklem na kraniec szkockich Szetlandów, zrealizowała podróż portami Europy do marokańskiego portu Agadir. Ania Jackowska jest częstym gościem motocyklowych eventów, spotkań i zlotów. To nie tylko wielka miłośniczka motocykli ale również przemiła osoba.

Foto: Facebook, KobietaNaMotocyklu

To właśnie Ania będzie gospodarzem motocyklowej włóczęgi po Mazurach. Podróż rozpocznie się w Siedlisku Morena położnym na półwyspie na Jeziorze Ułówki. Będzie to również baza wypadowa kolejnych etapów podróży najpiękniejszymi szlakami Mazur i Suwalszczyzny.

Uczestnicy spotkania odwiedzą m.in. klimatyczną manufakturę porcelany, poniemieckie śluzy, położoną w sercu Puszczy Boreckiej zagrodę żubrów, niezwykłe mosty w Stańczykach. Spokojnie, bez pośpiechu. „O tej porze roku warto już zwolnić, aby delektować się podróżą i świeżym sandaczem z widokiem na jezioro Śniardwy” – zaprasza Ania.

Start imprezy zaplanowano na 29 września, zakończenie: 1 października ok. godz. 13.00. Koszt uczestnictwa to 499 złotych, cena zawiera dwa noclegi ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym w ośrodku Siedlisko Morena wraz z możliwością korzystania ze strefy SPA; powitalną kolację pierwszego dnia; bilety wstępów do obiektów na trasie, najlepszego na Mazurach sandacza na obiad drugiego dnia; sobotnie ognisko, przygotowanie malowniczych tras, opiekę pilota-przewodnika. Dla osób towarzyszących i rodzin z dziećmi jest przygotowana oferta specjalna.

Kontakt: wyprawa@aniajackowska.pl, tel. 604 755 666. Szczegóły dostępne w Wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1422359904526612

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: