Kolekcja Rihanny dla Fenty x Puma 2018 jest… motocyklowa

Stylizowaną na niegrzeczną dziewczynkę barbadoska piosenkarka R&B i pop zaprezentowana sportowe stylizacje podczas nowojorskiego tygodnia mody. Nie byłoby w tym dla nas nic interesującego, gdyby nie motocyklowe, a właściwie motocrossowe, inspiracje Rihanny.

Foto: FentyxPuma New York Fashion Week

„Ta kolekcja jest mieszanką dwóch światów – motocrossu i surfingu. Największym wyzwaniem było połączenie ich ze sobą, ale w efekcie powstała idealna kombinacja” – mówi Rihanna.

Warto nadmienić, ze Fenty to prawdziwe nazwisko gwiazdy. Mówiąc inaczej, piosenkarka połączyła siły z Pumą, aby stworzyć własną linię odzieży. Po zakończeniu prezentacji Rihanna wjechała na scenę na motocyklu, aby zaznaczyć związki kolekcji z dwukołową pasją.

Foto: FentyxPuma New York Fashion Week

Osobiście nie mamy nic przeciwko, aby aktywne dziewczyny, które kochają motocross, ubierały się w ciuchy zaprojektowane przez Rihanne. Inna rzecz, że pewnie prezentowane modele nadają się wyłącznie na rower, a może i to nawet nie. To nie pierwszy raz kiedy widzimy takie cuda. Pamiętacie “Dżinsy motocyklowe na niby”?

%d bloggers like this: