Yamaha unowocześnia model X-Max 125 w edycji na 2018 rok

Yamaha zaprezentowała jeden z pierwszych modeli na przyszły rok. Chodzi o popularną wersję skutera X-Max 125, który od debiutu w 2006 roku znalazł ponad 140 tysięcy nabywców.

W 2018 roku X-Max wyposażony w jednocylindrowy silnik i wtryska paliwa, ma zapewnić użytkowników płynniejsze przyspieszenie i jeszcze niższe zużycie paliwa. Ale to nie wszystko.

2018 Yamaha X-MAX 125. Foto: Yamaha

System kontroli trakcji dostępny dotychczas w mocniejszych jednostkach, trafi również do X-Maxa 125. W standardzie znajdzie się ponadto ABS przedniego i tylnego koła, zaś teleskopowe widelce zapewnią lepszą kontrolę i stabilność podczas jazdy.

Kolejną innowacją jest zwiększenie przestrzeni bagażowej pod kanapą, w której pomieszczą się dwa pełnowymiarowe kaski integralne. Z dodatków warto wymienić bezkluczykowy system startu, regulowaną szybę przednią i kierownicę, gniazda zasilania 12V i centralny LCD, na których prezentowane będą parametry jazdy.

2018 Yamaha X-MAX 125. Foto: Yamaha

X-Max 125 pojawi się w sprzedaży już za kilka tygodni. Do wyboru będą cztery opcje kolorystyczne: jasnoszary, ciemnoszary, czerwony i niebieski. Czekamy jeszcze na nową cenę, bo taniej już było…

%d bloggers like this: