Harley za… podanie śniadania

Channing Tatum to aktor młodego pokolenia, który zagrał między innymi w takich filmach jak „I że cię nie opuszczę”, „21 Jump Street”, a ostatnio mogliśmy go zobaczyć w „Jupiter: Intronizacja” oraz „Magic Mike XXL”. Co ciekawe, Tatum pojawi się również w drugiej części „Kingsman: Złoty krąg” – czyli brytyjskiego filmu szpiegowskiego w stylu przygód Jamesa Bonda.

Jimmy Logan’s Run – Episode 1. Foto: YT, Channing Tatum

Najnowsza produkcja Channinga pt. „Logan Lucky”, to historia dwóch braci, którzy organizują skok podczas wyścigów samochodowych NASCAR w Karolinie Północnej. Promując ten film, który do kin USA trafił 7 sierpnia, aktor trafił do niewielkiej restauracji Windy Corner Market w Lexington.

20-letnia kelnerka Victoria Pittman miała tego dnia urodziny. Po śniadaniu Channing udał się na zaplecze i wręczył dziewczynie kluczyki do… nowego Harleya-Davidsona Roadstera. Motocykl już czekał na nią przez restauracją. Nagranie i reakcję Victorii możecie obejrzeć poniżej.


Jimmy Logan’s Run – Episode 1. Foto: YT, Channing Tatum

Oczywiście chodzi o akcję promocyjną filmu i Harleya-Davidsona, ale i tak chcemy wierzyć, że zwykłej dziewczynie przydarzyła się taka świetna historia i niespodzianka, którą zapamięta na całe życie.

%d bloggers like this: