Kup Yamahę D’elight, a dostaniesz 1000 zł i nawigację TomTom

Rozpoczyna się kolejna wrześniowa kampania promocyjna Yamahy. Przy zakupie modelu D’elight z rocznika 2017 można zyskać 1000 zł na oryginalne akcesoria lub zamiennie dodatkowy rok gwarancji gratis. Dodatkowo, dealerzy Yamahy dorzucą stworzony z myślą o skuterach system nawigacyjny TomTom VIO.

Każda osoba, która do końca września zdecyduje się na miejski skuter Yamaha D’elight z tego roku modelowego, w prezencie otrzyma system nawigacyjny TomTom VIO zupełnie za darmo.

Yamaha D’eligh. Foto: Yamaha

TomTom VIO to nieduże urządzenie mocowane na lusterku pojazdu. Wystarczy je sparować z aplikacją w smartfonie, ustalić cel podróży i już możemy zapomnieć o błądzeniu w mieście. Co więcej, samo urządzenie TomTom VIO jest wodo- i wstrząsoodporne, posiada wbudowaną baterię pozwalającą na ponad pięć godzin nieprzerwanej pracy oraz wbudowany moduł GPS, by oszczędzać baterię w telefonie.

VIO posiada także pełną funkcjonalność systemów nawigacyjnych TomTom z możliwością zapisywania ulubionych miejsc, informacjami dotyczącymi natężenia ruchu, czy mapą fotoradarów.

Yamaha D’eligh. Foto: Yamaha

We wrześniowej promocji TomTom VIO otrzyma każdy, kto zdecyduje się na zakup skutera D’elight z rocznika 2017. To nie koniec! Wyjątkowo promocja łączy się z drugą wrześniową promocją na jednoślady o pojemności 125 cm3. Do odebrania są oryginalne akcesoria Yamahy o wartości 1000 zł lub przedłużona gwarancja. Akcja trwa do 30.09.2017. Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: