Yamaha MT-03 i YZF-R3 w wersji na 2018 roku już w salonach. Cena może się spodobać?

Yamaha MT-03 i YZF-R3 w najnowszym wydaniu są już dostępne w salonach marki. Najpopularniejsze modele dostępne dla kierowców posiadających prawo jazdy A2 będą kusić potencjalnych nabywców.

Yamaha MT-03 to dwucylindrowy miejski wojownik wpisujący się w filozofię Dark Side of Japan. Motocykl dostępny jest teraz w nowych kolorach. Night Fluo zbliża MT-03 do większych przedstawicieli rodziny MT, z modelami MT-07 i MT-09 na czele. Dodatkowo Yamaha oferuje MT-03 w wersji Yamaha Blue, z rzucającą się w oczy niebieską ramą.

Yamaha MT-03 2018. Foto: Yamaha

Dostępne u dealerów Yamahy MT-03 to jednak nie tylko ładne kolory. To przede wszystkim żywy, dwucylindrowy silnik o pojemności 321 cm3. Silnik, który generuje 42 KM – moc odpowiednią by motocykl stawał się czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Co więcej, dzięki zastosowaniu dwucylindrowej jednostki napędowej Yamaha może pochwalić się wysoką kulturą pracy i elastycznością. Można zapomnieć o nieprzyjemnych wibracjach tak popularnych wśród jednocylindrowych pojazdów tego segmentu.

MT-03 to miejskie połączenie cech motocykli z rodziny Hyper Naked z kulturą pracy dwucylindrowej jednostki napędowej i wygodą posiadania lekkiego i mocnego motocykla. A wszystko to, tak jak w przypadku całej gamy Hyper Naked, w konkurencyjnych cenach. Yamahę MT-03 można zakupić już od 23 500 zł.

Yamaha YZF-R3 2018. Foto: Yamaha

To nie koniec ofert ze świata Yamahy. Do salonów trafiła sportowa Yamaha YZF-R3, teraz także odświeżona. R3 można kupić w nawiązującym do większych przedstawicieli rodziny Supersport kolorze Race Blu. Sportową R3 napędza ta sama jednostka napędowa, co miejskie MT-03. Dwucylindrówka o pojemności 321 cm3 udowodniła w tym roku wielokrotnie, że doskonale radzi sobie na tle konkurencji. Chociażby na polskiej i europejskiej arenie sportowej w rękach niesamowitego Daniela Blina.

Yamaha YZF-R3 łączy w sobie sportowego ducha serii R z wymogami prawa jazdy kategorii A2. Dzięki temu każdy fan sportowego stylu może cieszyć się przykuwającym wzrok motocyklem. Tak jak w przypadku modelu MT-03, nie odbywa się to kosztem komfortu. Dzięki zastosowaniu dwucylindrowej jednostki napędowej Yamaha posiada odpowiednią elastyczność i moc maksymalną, by równie dobrze radzić sobie w mieście, co na torze. Nową Yamahę YZF-R3 można mieć już za 24 900 zł.

Detale techniczne i lista dealerów znajduje się na www.yamaha-motor.pl.

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: