Weź Ducati na jesień, zapłać na wiosnę

Ducati przygotowało ciekawą ofertę dla każdego, kto nie chcąc angażować dużych środków, chciałby się cieszyć z nowego Ducati jeszcze w tym roku.

Sezon motocyklowy w naszym kraju z pewnością nie przypomina południa Europy. Tym bardziej musimy cenić każdy dzień, kiedy możemy wsiąść na motocykl i pojechać gdzie dusza zapragnie. Ale bez wymarzonego motocykla to raczej niemożliwe… Ducati ma rozwiązanie tego problemu.

Foto: ducatipolska.pl

Polski oddział włoskiej marki ma proste rozwiązanie: ” Jeźdź teraz, zapłać na wiosnę”. Akcja powinna ułatwić decyzję o wyjechaniu z salonu nowym Ducati, każdemu kto rozpatrywał taką możliwość. Do dyspozycji mamy jeszcze wiele dni, podczas których będzie można cieszyć się wyjazdem na tor, wymarzoną wyprawą, weekendowym wypadem, czy codziennym poruszaniem się po ulicach miasta, ale już w siodle Ducati.

Klienci mogą wybrać swoje wymarzone Ducati korzystając z jednej z promocji cenowych i zapłacić dopiero na wiosnę 2018. Odroczona płatność to nie wszystko.

Obecnie, korzystając promocji związanych z końcem sezonu, możemy stać się posiadaczem nowego Ducati w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowy cennik 2017 oznacza obniżki cen motocykli nawet o 7 tysięcy złotych. To jeszcze nie koniec. Dostępne są jeszcze ostatnie sztuki nowych motocykli z rocznika 2016, które można nabyć aż o 12 tysięcy taniej. To już naprawdę spora różnica.

Więcej szczegółów na temat akcji i cen poszczególnych modeli znajdziecie pod tym adresem.

%d bloggers like this: