Harley-Davidson ulepsza turystyki z linii CVO

To jeszcze nie koniec rewelacji Harleya-Davidsona na sezon 2018. Poza zniknięciem Dyna i zupełnie nowym podejściem do rodziny Softail, zmiany objęły również turystyki. Chodzi o i linię CVO, którą Harley nazywa „elitą custom”.

Modele Custom Vehicle Operations to ręcznie składane motocykle, które mają być nie tylko synonimem luksusu, ale też niemal nieograniczonych możliwości modyfikacji i interpretacji. To również największe silniki V-Twin Screamin’ Eagle, specjalne akcesoria i ekskluzywne wykończenia.

2018 new Harley-Davidson CVO. Foto: Harley-Davidson

W nowym wydaniu pojawia się te same trzy modele co dotychczas, czyli CVO Road Glide, CVO Street Glide i CVO Limited, ale po pewnych przeróbkach. CVO Street Glide zyska potężny system BOOM! Box 6.5 GT o mocy 900 watów, dzięki czemu będzie można na nim zrobić własną dyskotekę i zaprosić znajomych. Motocykl dostanie także trzy nowe farbki.

Również CVO Road Glide pojawi się w trzech nowych wariantach kolorystycznych. Inna ciekawostką będzie przednie koło 21 cali (Knockout). System nagłaśniający zagra z mocą 600 watów. CVO Limited pojawi się w dwóch nowych kolorach, zyska ulepszone przednie zawieszenie, wygodniejsze siodło, a za wydajniejsze hamowanie będzie odpowiadać system Brembo.


The All-New 2018 Touring Line-up | Harley-Davidson. Źródło: YT, H-D

Warto jeszcze wspomnieć o Road Glide Special i Street Glide Special w czarnych wersjach, które również pojawią się w nowym sezonie. Na szczegóły dotyczące cen i dostępności będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

%d bloggers like this: