Indian przygotował akcesoria dla modelu Scout Bobber

Jeśli planujesz jeździć swoim nowym Scout Bobberem nieco dalej niż najbliższego coffee shopu, warto przyjrzeć się praktycznym akcesoriom, które pojawiły się w ofercie marki.

Foto: Indian

Prawdopodobnie najbardziej użyteczne będzie czarno-brązowy wariat siodła przewidziany dla kierowcy oraz pasażerki (ten drugi z oparciem). Siedzisko dla plecaczka jest standardowo wąskie i raczej niewielkie, ale producent zapewnia, że model gwarantuje wystarczającą wygodę. Użyte materiały są odporne na warunki atmosferyczne, a na górnej części siodła pojawił się dodatek w postaci wytłoczonego logo Indian.

Foto: Indian

Aby dodatkowo zwiększyć przestrzeń bagażową, w ofercie będzie od teraz niewielka torba montowana do grilla. Jej wymiary odpowiadają wielkości tego elementu, została zaprojektowana specjalnie dla Scouta w wersji Bobber – torbę można szybko zdemontować i po prostu zabrać ze sobą.

Foto: Indian

Wśród nowości jest także tankbag, w którym zmieści się portfel, klucze i telefon. Torbę montuje się bezpośrednio na baku za pomocą magnesów. Producent zapewnia, że jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie, nawet w przypadku prędkości autostradowych.

Więcej informacji, łącznie z cenami, znajdziecie u lokalnego dealera marki Indian.

%d bloggers like this: