Ducati Tour dla wielbicieli włoskiej marki

Harley-Davidson zaprasza wszystkich na darmowe jazdy swoimi motocyklami podczas „Harley on Tour”, natomiast Ducati ma inny pomysł. Impreza nazywa się…. „Ducati Tour”, ale zasady uczestnictwa i zabawy są odmienne.

Druga impreza z cyklu odbędzie się od 8 do 10 września w Bukowinie Tatrzańskiej, czyli niezwykle malowniczych rejonach Podhala. Zamiast półgodzinnych darmowych jazd, które podczas swojej imprezy zapewnia Harley-Davidson, Ducati proponuje cały weekend z zakwaterowaniem w luksusowym hotelu, wyżywieniem, możliwością testowania najnowszych motocykli.

Foto: Ducati Polska

Główną atrakcją są oczywiście przejażdżki w najpiękniejszych zakątkach regionu, ale nie zabraknie szkoleń, konkursów, zabaw i niespodzianek dla uczestników. Ta przyjemność oczywiście kosztuje, i to sporo. Za dwa dni trzeba zapłacić 590 zł, natomiast za osobę towarzyszącą bez motocykla cena wynosi 490 zł. To dokładnie tyle samo, ile kosztowało uczestnictwo w pierwszej edycji.

W cenę wliczona jest między innymi inaguracyjna kolacja w stylu “fine dining”, opieka przewodników i wykwalifikowanych ratowników, kino letnie, jazdy testowe i obsługa fotograficzna. Bazą “Jesieni z Ducati” będzie malowniczo zlokalizowany, luksusowy hotel Harnaś.

Więcej szczegółów o przedsięwzięciu Ducati znajdziecie pod tym adresem.

%d bloggers like this: