Jadą dalej! Zawodnicy Pit Bike spotkają się na IV rundzie supermoto

Wielkie ściganie na małych kołach wchodzi w decydujący etap. 20 sierpnia odbędzie się IV już runda Pitbike.pl Otwartych Mistrzostw Pit Bike Supermoto Województwa Kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy na bydgoski tor, to przedostatnie starcie zawodników.

Jeszcze wiele może się zmienić, ale wyścigi wchodzą w decydującą fazę. Po trzech rundach na prowadzeniu w tabeli znajduje się Mateusz Wąsowski (Automobilklub Wielkopolski). Za nim uplasowało się dwóch zawodników MX Otopit Toruń: Filip Janus i Krzysztof Zientara.

Foto: pitbikers.pl

Na czwartą pozycję spadł Daniel Blin, który nie jechał ostatniej rundy w wyniku nałożenia się terminów z wyścigami w 300 cc. Całe szczęście wychowanek toruńskich pit bike’ów dobrze wykorzystał czas nieobecności na lokalnych torach, zdobywając w międzyczasie Puchar Europy (FIM Europe Stocksport 300 European Cup

Pitbike.pl Otwarte Mistrzostwa Pit Bike Supermoto Województwa Kujawsko-pomorskiego to zawody, które pozwalają ścigać się zawodowcom i świetnie bawić początkującym riderom. Jest to idealny początek przygody ze ściganiem. MX Otopit Toruń zaprasza na IV rundę również świeżych zawodników, którzy chcą poznać bydgoski Kartodrom oraz pojeździć w klasie pit bike.

Foto: pitbikers.pl

To idealny pomysł na sprawdzenie swoich umiejętności i pierwszy krok do przygotowania się na kolejny wyścigowy sezon. Dodatkowo, pomiędzy treningami i wyścigami, odbywają się jazdy pokazowe dzieci i młodzieży, które ze względu na wiek (poniżej 12 lat) nie mogą jeszcze brać udziału w zawodach, lecz niebawem mogą stanowić o siłę tej dyscypliny.
Młodych zapaleńców również zapraszamy do zgłoszeń na jazdy w Bydgoszczy.

Zawody odbędą się w niedzielę 20 sierpnia na Kartodromie w Bydgoszczy, przy ulicy Fordońskiej 116. Dla publiczności wstęp wolny. Start zawodów godz. 11:00.

Foto: pitbikers.pl
%d bloggers like this: