Harley-Davidson i Guns N’ Roses w kolekcji T-shirtów

Harley-Davidson zaprezentował nową kolekcję limitowanej edycji odzieży męskiej i damskiej stworzonej we współpracy z Bravado International Group. Najciekawsze jest to, ze motywem przewodnim kolekcji będzie legendarna grupa rockowa Guns N’ Roses.

„Harley-Davidson i Guns N’ Roses mają wiele cech, które ich łączy, między innymi szacunek dla wolności słowa, pasję do życia i poświęcenie przygodzie” – powiedział John Burke, wiceprezes Harley-Davidson Operations.

GNR and Harley-Davidson. Foto: HD

Kolekcja łączy się również aktualną trasa zespołu, czyli Not in This Lifetime… Tour. Jest to siódma w karierze zespołu światowa trasa koncertowa, która rozpoczęła się pierwszego kwietnia ubiegłego roku. Cały cykl składa się w sumie na ponad sto koncertów i potrwa do końca listopada 2017 roku. Niestety na trasie zespołu nie ma Polski.

Rzeczy z kolekcji H-D i Guns N’ Roses będą do kupienia wyłącznie w salonach amerykańskiej marki. Na kolekcję składają się koszulki damskie i męskie w różnych stylach i kolorach. Ceny w USA zaczynają się od 30 dolarów. U nas na pewno nie będzie taniej…

%d bloggers like this: