Ruszyły zapisy na The Distinguished Gentleman’s Ride 2017!

Można już zapisać się na tegoroczną edycję The Distinguished Gentleman’s Ride, którą zaplanowano na 24 września.  Co roku ponad dwadzieścia tysięcy fanów klasycznych motocykli i garniturów zbiera się w miastach na całym świecie (w ostatniej edycji ponad 600), aby zaprezentować niezwykłe maszyny i styl ubioru, którego zazwyczaj nie łączymy z motocyklową pasją.

The Distinguished Gentleman’s Ride. Foto: gentlemansride.com

Czym jest The Distinguished Gentleman’s Ride? Przede wszystkim chodzi o myśl przewodnią imprezy, czyli podniesienie świadomości wśród ludzi i finansowe wsparcie badań nad sposobami walki z nowotworem, a konkretnie rakiem prostaty. Tak jak w poprzednich latach, organizatorzy chcą zebrać 5 mln dolarów na badania i prewencję przeciwko tej chorobie.

Po drugie wydarzenie jest nietypowe, bo przeznaczone dla posiadaczy klimatycznych cafe racerów, bobberów, scramblerów, truckerów i innych customowych, najpiękniejszych maszyn. Ważny jest nie tylko motocykl, ale i jego posiadacz, który ma być ubrany zgodnie z najlepszymi wzorcami elegancji lub po prostu klimatycznie i szykownie zarazem.


Register now for the 2017 Distinguished Gentleman’s Ride. Źródło: YT, The Distinguished Gentleman’s Ride

W poprzednich latach The Distinguished Gentleman’s Ride w Polsce odbywało się w czterech lub w trzech miastach: Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. W tegorocznym wydaniu motocyklowe wydarzenie odbędzie się w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu (podobnie jak w zeszłym roku). Sponsorem imprezy ponownie będzie angielski Triumph oraz firma Zenith – producent zegarków.

Dotychczas zarejestrowało się już ponad 8 tysięcy uczestników, którzy wpłacili łącznie niemal 200 tysięcy dolarów. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Źródło: gentlemansride.com

%d bloggers like this: