Motovlogerka, którą nieoficjalnie zwano najseksowniejszą motocyklistką w Rosji, zginęła w wypadku motocyklowym

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowy wieczór. Olga Pronina zginęła po uderzeniu w barierę energochłonną na obwodnicy Sedanka-Patroclus we Władywostoku.

Olga prawdopodobnie próbowała na swoim BMW S1000RR z wielką prędkością pokonać zakręt, natomiast kiedy okazało się, że brakuje jej miejsca, ratowała się hamowaniem. Motovlogerka, znana na Instagramie jako „Monika9422”, została wyrzucona z motocykla i zmarła zanim służby ratunkowe zdążyły do niej dotrzeć.

Foto: https://www.instagram.com/monika9422/

Poczynania Olgi Proniny śledziło w mediach społecznościowych ponad 150 tysięcy ludzi (followersi). 40-letnia motocyklistka lubiła adrenalinę i jazdę z dużą prędkością. Na jej stronie można znaleźć m.in. wpisy-ostrzeżenia: „Tak przy okazji, jadąc 250 kilometrów na godzinę jest bardzo niewygodne, kiedy trzymasz kierownicę tylko jedną ręką. Nie polecam, ale adrenalina jest spora.”

https://www.instagram.com/monika9422/

Eduard Hazanow, przyjaciel motovlogerki, powiedział mediom: „Olga łamała wszelkie bariery i każdą zasadę bezpieczeństwa, często jeździła naprawdę szybko. Jej śmierć jest niezwykle tragiczna.”

Inny przyjaciel, który zjawił się na miejscu wypadku 10 minut po zdarzeniu, powiedział: „Jechała bardzo ostro, tylne koło motocykla znajdowało się 600 metrów od miejsca wypadku. Próbowaliśmy znaleźć kamerę, którą prawdopodobnie miała uruchomioną, ale nie udało nam się jej odnaleźć”.

W komentarzach pod profilem Olgi pojawiło się już kilka tysięcy wpisów z kondolencjami dla rodziny (motocyklistka była mamą).

https://www.instagram.com/monika9422/
%d bloggers like this: