Dni Triumpha w Warszawie już w najbliższy weekend

Dwa dni, od 5 do 6 sierpnia, potrwa święto angielskiej marki w Polsce. Adres imprezy to Aleje Jerozolimskie 200, oczywiście w Warszawie, w godzinach od 10 do 18.

Ostatni raz fani Triumpha spotkali się 22-23 lipca w salonie trójmiejskiego dealera marki, firmy AC Motors. Wówczas organizator zapewnił bezpłatne jazdy testowe oraz poczęstunek w restauracji. W Warszawie na pewno nie będzie gorzej, a to oznacza tuzin testowych motocykli, w tym Street Scramblera. Nie zabraknie też klimatycznych modeli Street Triple 765 lub Bonnevile Bobber 1200.

Triumph Bonneville Bobber 2017. Foto: Triumph

Na jazdy testowe można zapisać się pod tym adresem. Warto przypomnieć, że Triumph, to jedna z żywych legend motoryzacji. Swój pierwszy motocykl napędzany silnikiem Minerva firma wyprodukowała w roku 1903.

Brytyjski koncern przez lata wypracował indywidualny charakter swoich pojazdów, jednocześnie będąc często prekursorem trendów i nowych rozwiązań technologicznych w świecie motocykli. Dobrymi przykładami jest tu rozpropagowanie silników 3-cylindrowych w motocyklach, czy wypromowanie maszyn w stylu CafeRacer.

Triumph Bonneville Bobber 2017. Foto: Triumph
%d bloggers like this: