Już w najbliższy weekend Kustom Konwent we Wrocławiu

Już w najbliższą sobotę rozpoczyna się Kustom Konwent we Wrocławiu. Dlaczego warto odwiedzić stolicę Dolnego Śląską? Kustom Konwent to nie jest typowy spęd motocyklowy, ale impreza z duszą. Na pewno znaczenie ma niezwykłe, klimatyczne miejsce, czyli stara zajezdnia tramwajowa “Dąbie” przy ulicy 33, na której wciąż stoją zdezolowane tramwaje pamiętające przedwojenne czasy.

Charakterystyczna zabudowa fabryczna z czerwonej cegły i potężne nitowane rusztowania, to wymarzone miejsce do zaprezentowania autorskich wersji motocykli, które przecież też mają w sobie nostalgiczną nutę przeszłości.

Foto: kustomkonwent.pl, agataw.pl

Uczestnicy Kustom Konwent będą mogli wziąć udział w pokazach dwukołowych wynalazków i poznać najnowsze trendy w motocyklowej sztuce. Świetne jest też to, że twórcy autorskich wersji motocykli są na miejscu, można z nimi pogadać, poznać sekrety budowy własnych dwóch kółek, czy określonego stylu, który reprezentują: chopper, cafe racer, brat style, scrambler, zabytków i innych.

Amerykańskie samochody, hot rody, VW “garbusy”, VW “ogórki”, modyfikowane motocykle oraz rowery typu custom, a także zabytkowa motoryzacja, to główny punkt programu. Dodatkowo organizatorzy planują mnóstwo ciekawych atrakcji dla zwiedzających. W sobotnie popołudnie odbędą się rockabillowe koncerty. Przez cały weekend trwał będzie amatorski konkurs Miss Pin-Up Kustom Konwent 2017, gdzie wszystkie zainteresowane uczestniczki wezmą udział w darmowej sesji zdjęciowej w stylu PIN-UP, korzystając z bezpłatnych usług stylistek i wizażystek.

Wrocław Kustom Konwent. Foto: KustomKonwent.pl

To nie koniec atrakcji! Wśród imprez towarzyszących warto wymienić zlot food trucków, pokazy malowania aerografem i pinstriping, stoiska z ręcznie wykonaną biżuterią, strefę tatuażystów oraz stoiska handlowe z odzieżą vintage.

Wszystkie szczegóły dotyczące Kustom Konwent znajdziecie na tej stronie. Do zobaczenia we Wrocławiu!

Foto: kustomkonwent.pl
%d bloggers like this: