Harley-Davidson w butelce, czyli gin z… częściami od H-D

To na pewno będzie hit sprzedaży. Niemiecka firma Ehinger Kraftrad przygotowała niezwykły napitek dla fanów marki Harley-Davidson i szlachetnego ginu. Anglosaski rodzaj jałowcówki nazwano “The Archaeologist”. To nie tylko butla z grubego szkła wypełniona trunkiem, ale również części z motocykli marki Harley-Davidson, które chlupoczą w środku!

Foto: the-archaeologist.com

W zależności od rodzaju napitku w butelkach zamknięto elementy silników Flathead z 1939 roku, Knucklehead z 1947 roku i Panhead z 1962 roku. Wygląda to niezwykle, ale raczej nikt nie chciałby poczuć w ustach metalowy posmak korbowodu, czy też aromat oleju silnikowego Amsoil.


The Archaeologist: First Gin including Harley Davidson’s true spirit. Źródło: YT, Ehinger Kraftrad

Producent zapewnia, że takiego ryzyka nie ma. Wszystkie elementy zostały oczyszczone i pokryte warstwą stopu cyny, aby zapobiec korozji. Po napełnieniu butelek i dołożeniu części od H-D, całość zawijania jest w woskowy papier. Ostatecznie butla trafia do pudełek wykonany na prasie drukarskiej Heidelberg Tiegel, którą wyprodukowano w 1931 roku.

Foto: the-archaeologist.com

Pierwsza partia niezwykłego ginu już trafiła do odbiorców i rozeszła się w ekspresowym tempie. Obecnie można zamówić butelczynę z kolejnej edycji. Nie jest to tani zakup. Cena “The Archaeologist” wynosi od 900 do 1100 euro… Szczegóły oferty i opcję zakupu znajdziecie pod tym adresem.

%d bloggers like this: