Junak 125 Racer już w sprzedaży

Zwolennicy marki mają powody do zadowolenia. Kolejny jednoślad umożliwiający prowadzenie pojazdu w oparciu o prawo jazdy kategorii B, trafił do sprzedaży.

Junak 125 Racer ma niewielką masę (115 kg) oraz 10.8 KM mocy silnika. System zarządza elektroniczny system wtryskowy Mikuni – rozwiązanie bezobsługowe i niezawodne. Ta modyfikacja sprawia, że jednostka napędowa gospodaruje benzyną oszczędnie, jednocześnie zapewniając lepszą dynamikę.

Junak 125 Racer. Foto: Junak

Masywne kształty, ostre linie i sportowe obręcze aluminiowych kół sprawiają, że całość prezentuje się solidnie jak na motocykl na prawo jazdy kategorii B. Producent zapewnia, że Junak 125 Racer doskonale sprawdza się podczas codziennej miejskiej eksploatacji.

Zawieszenie stanowi kompromis pomiędzy komfortem, a precyzją prowadzenia. Za bezpieczeństwo odpowiada także zaimplementowany układ hamulcowy z układem CBS i dwoma systemami hydraulicznymi.

Junak 125 Racer. Foto: Junak

“Junak 125 Racer to długo wyczekiwana premiera, która stanowi mocne uzupełnienie linii sportowych motocykli na prawo jazdy B. Ten jednoślad odpowiada na aktualnie panujące trendy. Zależało nam na stworzeniu propozycji otwartej na nieco młodszych użytkowników. Z tego względu nie brakuje tutaj sportowych nawiązań i elektronicznych gadżetów” – mówi Karol Kopytek z Junaka.

“Motocykl ma się wyróżniać na drodze, tak samo jak jego właściciel. Moim zdaniem Junak 125 Racer to też dobry krok w kierunku rozwoju swojej pasji i świetne przygotowanie do zdobycia jednej z motocyklowych kategorii prawa jazdy” – dodaje Kopytek.

Junak 125 Racer. Foto: Junak

Junak 125 Racer jest już dostępny w salonach sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna wynosi 6199 zł.

 

Źródło: Junak

%d bloggers like this: