Akcja serwisowa elektrycznych motocykli Zero

Defekt dotyczy kierunkowskazów, które mogą przestać działać w niektórych maszynach Zero Motorcycles. Chodzi o modele S ZF6.5, S ZF13.0, DSP ZF13.0 oraz SR ZF13.0 z 2017 roku.

Foto: Zero Motorcycles
Foto: Zero Motorcycles

Producent zapowiedział, że poinformuje właścicieli maszyn o ewentualnej usterce i bezpłatnie usunie awarię. Akcja powinna rozpocząć się 28 lipca 2017 roku. Właściciele wymienionych modeli mogą skontaktować się z centrum obsługi klienta pod amerykańskim numerem 1-888-841-8085.

Zero Motorcycles to dzieło Neala Saiki, który obecnie nie pracuje już dla firmy. W zeszłym roku Zero Motorcycles świętowało 10-lecie istnienia. Przez ponad dekadę elektryczne modele firmy z Doliny Krzemowej zyskały popularność całym świecie, a niektóre służby mundurowe w Europie, Ameryce i Azji, używają motocykli Zero za sprawą ich dobrych osiągów, niewielkiego hałasu i niewysokich kosztów eksploatacji – chociaż same motocykle do tanich nie należą.

Foto: Zero Motorcycles
Foto: Zero Motorcycles

Jednoślady Zero mają zasięg 320 kilometrów na jednym ładowaniu (z Power Bank). W 2017 roku maszyny zyskały 11% więcej mocy i 19% więcej momentu obrotowego. Ceny elektrycznych motocykli Zero zaczynają się od 8500 dolarów za podstawowe modele, do 14 400 dolarów za mocniejsze jednostki. W Polsce nie ma jeszcze przedstawiciela Zero Motorcycles, najbliższy znajduje się w Czechach i w Niemczech.

%d bloggers like this: