Nie masz planów na wakacje? Nie zapomnij o Kustom Konwent we Wrocławiu!

Kustom Konwent to impreza kameralna, ale mająca niepowtarzalny klimat motocyklowego pikniku połączonego z pokazem dwukołowych wynalazków, trendów i prądów w motocyklowej sztuce. Świetne jest też to, że twórcy autorskich wersji motocykli są na miejscu, można z nimi pogadać, poznać sekrety budowy własnych dwóch kółek, czy określonego stylu, który reprezentują: chopper, cafe racer, brat style, scrambler, zabytków i innych.

Nie bez znaczenie jest wyjątkowe, zatrzymane w czasie miejsce imprezy, czyli stara zajezdnia tramwajowa „Dąbie” przy ulicy Wróblewskiego 33, i wciąż stojące na kanałach rewizyjnych tramwaje nadgryzione zębem czasu.

Foto: kustomkonwent.pl

Amerykańskie samochody, hot rody, VW “garbusy”, VW “ogórki”, modyfikowane motocykle oraz rowery typu custom, a także zabytkowa motoryzacja, to główny punkt programu. Dodatkowo organizatorzy planują mnóstwo ciekawych atrakcji dla zwiedzających. W sobotnie popołudnie odbędą się rockabillowe koncerty. Przez cały weekend trwał będzie amatorski konkurs Miss Pin-Up Kustom Konwent 2017, gdzie wszystkie zainteresowane uczestniczki wezmą udział w darmowej sesji zdjęciowej w stylu PIN-UP, korzystając z bezpłatnych usług stylistek i wizażystek.

To nie koniec atrakcji! Wśród imprez towarzyszących warto wymienić zlot food trucków, pokazy malowania aerografem i pinstriping, stoiska z ręcznie wykonaną biżuterią, strefę tatuażystów oraz stoiska handlowe z odzieżą vintage.

Wrocław Kustom Konwent. Foto: KustomKonwent.pl

Kiedy trzeba zarezerwować sobie czas na wszystkie atrakcje? Kustom Konwet rozpocznie się 5 sierpnia 2017 roku i potrwa dwa dni. To już IV edycja wyjątkowego święta dwukołowej motoryzacji, warto być, zobaczyć i poczuć niezwykłą atmosferę Kustom Konwent we Wrocławiu. Zapraszamy!

%d bloggers like this: