David Beckham chce być wolny jak motocyklista?

Nie da się ukryć, że David Beckham „wielkim piłkarzem był”. To już jednak przeszłość, natomiast sportowe osiągnięcia okupił koniecznością życia w rygorze sportowym, który oznaczał nie tylko niekończące się treningi, ale również cała pracę związaną z funkcją kapitana reprezentacji Anglii.

Foto: Instagram

Ponadto Beckhamowie znani są z licznych, własnych przedsięwzięć i biznesów, które na ogół okazywały się bardzo lukratywne. Biznes także wymaga wiecznej uwagi i pracy, ale przecież każdy musi kiedyś odpocząć.

Foto: Instagram

Czy odpoczynek to leżenie na plaży i wbijanie w piasek kołków parawanu? A może własny jacht i wyprawa na Karaiby? Beckham wybrał motocykl i swobodną jazdę po amerykańskiej ziemi. Zdjęcia są bardzo klimatyczne, chociaż w komentarzach pojawiły się złośliwe uwagi, żeby Beckham patrzył się na drogę, zamiast robić głupie miny.

Foto: Instagram

I jeszcze jedna rzecz. Pamiętamy wcześniejsze kampanie celebryty z motocyklami w rolach głównych, które początkowo także wyglądały na spontaniczne akcje, a dopiero później okazywały się wynikiem nowego kontraktu. Czy tym razem będzie tak samo?

Foto: Instagram

 

Źródło: Instagram

%d bloggers like this: