Promocja Yamahy. Można zyskać prezenty o wartości 2800 zł

Yamaha ma dobrą wiadomość dla wszystkich fanów motocykli klasycznych – każdy klient, który do końca wakacji nabędzie XSR700 lub XSR900, otrzyma gratis pakiet dodatków. Wśród nich znajdują się oryginalny kask Faster Sons oraz miękkie sakwy boczne wraz ze stelażem.

Miękkie sakwy, osadzane na stelażach specjalnie zaprojektowanych do XSR 700 i XSR 900, wykonano z woskowanego płótna i wykończono skórzanymi, postarzanymi elementami w klimacie retro. Sakwy z dodatkową kieszenią z przodu podkreślają charakter rodziny XSR i służą dodatkowym miejscem na bagaż.

Wybierz Yamahę XSR, styl dostaniesz gratis. Foto: www.yamaha-motor.eu

Każda z toreb ma 8 litrów pojemności. Dzięki oryginalnym, funkcjonalnym stelażom o odpowiednim profilu, demontaż i montaż toreb jest prosty i szybki. Przenoszenie umożliwia uchwyt w górnej części albo dołączony pasek na ramię. Do torby dołączony jest również pokrowiec przeciwdeszczowy.

Kask Faster Sons został wykonany z impregnowanego włókna szklanego, ma lekką konstrukcję i wyjmowaną wkładkę wewnętrzną. Oferowany model posiada pasek podbródkowy z zapięciem typu DD oraz ozdobny nadruk ze stylizowanym napisem Faster Sons.

Wybierz Yamahę XSR, styl dostaniesz gratis. Foto: www.yamaha-motor.eu

Wartość prezentów dla nabywcy XSR700 lub XSR900 z rocznika modelowego 2017 wynosi 2800 zł. Promocja trwa do 31 sierpnia br. i nie obejmuje modelu XSR900 Abarth. Jej regulamin jest dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

%d bloggers like this: