Dni Otwarte Triumpha w najbliższy weekend

Sobota i niedziela zapowiada się dla miłośników motocykli wyjątkowo apetycznie. I sformułowanie ,,apetycznie’’ zostało tu użyte celowo, a to za sprawą Dni Otwartych Triumpha. Impreza organizowana jest przez trójmiejskiego dealera – AC Motors. Wszystko za sprawą nowej formuły i lokalizacji eventu.

Foto: acmotors.pl

„Dni marki Triumph zaskoczą tym razem wszystkich, tych co znają nas doskonale, jak i motocyklistów którzy z Triumphem nie mieli jeszcze okazji poznać się bliżej. Wyjątkowo nie zapraszamy Was do naszego salonu, a do nowej restauracji Esplendidos na Al. Zwycięstwa 243 w Gdyni Orłowo” – zachęca i zachwala Filip Kozioł AC Motors.

„Przygotowaliśmy do jazd testowych 11 wyjątkowych motocykli, w tym premierowo Nowego StreetScramblera. Po jeździe na uczestników naszej zabawy czekać będzie poczęstunek przygotowany przez naszego gospodarza restaurację Esplendidos. Gwarantujemy że zaspokoimy gusta najbardziej wyrafinowanych smakoszy motoryzacji i dobrego jedzenia” – dopowiada Filip Kozioł.

Foto: acmotors.pl

Warto pamiętać, że Triumph, to jedna z żywych legend motoryzacji. Swój pierwszy motocykl napędzany silnikiem Minerva firma wyprodukowała w roku 1903. Brytyjski koncern przez lata wypracował indywidualny charakter swoich pojazdów, jednocześnie będąc często prekursorem trendów i nowych rozwiązań technologicznych w świecie motocykli. Dobrymi przykładami jest tu rozpropagowanie silników 3-cylindrowych w motocyklach, czy wypromowanie maszyn w stylu CafeRacer.

Foto: acmotors.pl

Trójmiejska impreza jest pierwszą z ogólnopolskiego cyklu eventów pod hasłem Triumph i Przyjaciele. Na ten weekend AC Motors przygotowało jazdy testowe modelami takimi jak: Bobber, StreetCup, Thruxton R, Bonneville T 120 Black, Bonneville T 100, Tiger Explorer XCa, Tiger 800, Tiger Sport, New StreetTriple 765, SpeedTriple i wspomniany wcześniej Nowy StreetScrambler.

Jazdy prowadzone będą w godzinach od 10:00 do 18:00 w sobotę i niedzielę. Zapisy na nie przyjmowane są mailowo: triumph@acmotors.pl i telefonicznie: 587712693.

%d bloggers like this: