Indian zaprezentował nowy wariant Scouta. To mroczny bobber

Podczas after party X Games w Minneapolis zaprezentowany został nowy motocykl marki Indian. To Scout Bobber, który dołączy do standardowego Scouta w 2018 roku.

Scout Bobber. Foto: Indian

Przesunięcie podnóżków i kierownicy o 38 mm w tył spowodowało zmianę pozycji kierowcy. Inne modyfikację to obniżona tylna sekcja (o 25 mm), przerobiony przedni widelec, nowe opony. Zmieniono także obudowę przedniego reflektora, kapę sprzęgłową i wydechy.

Scout Bobber. Foto: Indian

Fani mrocznych klimatów na pewno będą zadowoleni z czarnego zegara, który zastąpi zwykły wariant w odcieniach czerwieni i kremowej bieli. Groźniejsze warianty błotników i nowe siedzisko z prawdziwej skóry poprawiają stylistykę motocykla.

Scout Bobber. Foto: Indian

Bobber dostał nowe działa wydechów i wypukłą aplikacje na zbiorniku paliwa. Trzeba przyznać, że w mroczniejszym wydaniu nie wygląda już na motocykl, do którego wystarczy doczepić piknikowy koszyk i wózek boczny, żeby zabrać na przejażdżkę babcię.

Scout Bobber. Foto: Indian

Menadżer produktów marki Indian, Ben Lindaman, powiedział: „Wprowadziliśmy model Scout Bobber, aby nieco wyostrzyć Indiana. Wielu właścicieli Scouta mocno przerabiało nasz motocykl, nadając mu cechy bobbera, bardziej agresywne i surowe oblicze. Wychodzimy naszym klientom naprzeciw. Scout Bobber to doskonała platforma do jeszcze lepszej personalizacji” – wyjaśnił Lindaman.

Scout Bobber. Foto: Indian

Indian Scout Bobber będzie oferowany w pięciu kolorach: Indian Motorcycle Red (czerwony), Thunder Black (czarny), Thunder Black Smoke (czarny mat), Star Silver Smoke (przydymiony srebrny)i nowym Bronze Smoke (brązowy).

Scout Bobber. Foto: Indian

Na amerykańskim rynku motocykl pojawi się już we wrześniu w cenie od 11 499 dolarów do 12 499 dolarów. Cena modelu w Polsce zapewne będzie wyższa.

Scout Bobber. Foto: Indian
%d bloggers like this: