Impreza z cyklu Faster Sons odbędzie się w Warszawie

Autoryzowany salon Yamahy, firma Liberty Motors Poland Position, zaprasza wszystkich fanów klasycznych motocykli na imprezę Faster Sons.

Z tej okazji przed Barber Garage przy kultowej ulicy Burakowskiej 14 na warszawskiej Woli w najbliższą sobotę zaparkuje przyczepa Yamaha Faster Sons. W środku znajduje się cała gama motocykli z rodziny Sport Heritage, łączących tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

Yamaha XSR900 Abarath. Foto: Yamaha

Do dyspozycji gości będą testowe XSR900 w wersji standardowej oraz wyjątkowy, inspirowany café racerami XSR900 Abarth, a także miejski scrambler SCR950 idealny zarówno do krążenia po ulicach, jak i wyrwania się na szutrowy szlak.

Impreza startuje w najbliższą sobotę od godz. 16.00. jazdy testowe potrwają do godz. 21.00, a zabawa do późnych godzin nocnych. Wśród dodatkowych atrakcji przewidziane strzyżenie i golenie brody w Barber Garage w promocyjnych cenach, studio tatuażu, muzyka i grill.

2017 Yamaha XSR900 Abarth. Foto: Yamaha

Istnieje możliwość zostawienia własnych motocykli na terenie imprezy do niedzieli – dla osób, które po wieczornej zabawie nie będą mogły wracać na kołach. Teren jest strzeżony.

Szczegółowe informacje znajdziecie na Facebooku pod adresem: www.facebook.com/yamahapolandposition

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: