Chciałbyś zostać bohaterem Gwiezdnych Wojen? To możliwe!

Wystarczy odrobina wyobraźni i zakup specjalnego kasku od HJC. W ofercie koreańskiej firmy dostępny jest model wzorowany na hełmie Luke Skywalkera.

Foto: HJC

HJC regularnie prezentuje niestandardowe kaski wzorowane na bohaterach z uniwersum Marvela. Zaledwie dwa tygodnie temu pisaliśmy o wariantach dla fanów Spider-Mana i Iron Mana. Gwiezdne Wojny również trafiły na tapetę. Wielbiciele Imperium mogli podziwiać modele Kylo Ren i Boba Fett.

Foto: HJC

Tym razem zadowoleni będą zwolennicy Rebelii. Kaski dla frakcji popierających Imperium bazowały na modelu RPHA-11, natomiast kask Luka Skywalkera to otwarta konstrukcja IS-5. Wybór tej skorupy ma oczywiście swoje uzasadnienie. Piloci X-Wingów, do których należy również młody Skywalker, mieli hełmy otwarte, stąd model IS-5, jako baza dla specjalnego kasku.

Foto: HJC

HJC udało się wciągnąć do akcji samego Marka Hamilla, który tak udanie wcielił się w Luke’a Skywalkera w pierwszej gwiezdnej trylogii. Otóż Hamill podpisał 10 egzemplarzy kasku ze specjalnej linii Gwiezdnych Wojen. Wszystkie dziesięć egzemplarzy trafiło na aukcję, zaś środki uzyskane ze sprzedaży zostały przekazane na UNICEF.

Foto: You Tube
%d bloggers like this: