Sena zaprezentowała interkom 20S EVO o zasięgu 2 kilometrów

Najpopularniejsza na świecie firma zajmująca się rozwiązaniami dla motocyklistów zakresie komunikacji ujawniła nową wersję swojego najlepszego interfejsu w technologii Bluetooth, urządzenie o nazwie SENA 20S EVO.

Sena 20S EVO. Foto: Sena

Oczywiście urządzenie 20S EVO jest wyposażone we wszystkie funkcje oferowane obecnie w 20S, ale przy jednoczesnej aktualizacji, co w praktyce oznacza poprawę wydajności i jakości dźwięku.

Sena 20S EVO. Foto: Sena

Nowy projekt oznacza między innymi zmieniony kształt urządzenia, obecnie w formie płetwy rekina. Elegancka, nowa konstrukcja anteny zwiększa również możliwości interkomu.

Sena 20S EVO. Foto: Sena

Użytkownik może rozmawiać z ośmioma innymi motocyklistami i cieszyć się z większego niż dotychczas zasięgu, który wynosi 2 kilometry. 20S EVO zapewnia dźwięk HD dzięki zaawansowanej kontroli szumów firmy Sena. Rozwiązanie to sprawia, że hałas z zewnątrz nie zakłóca dźwięku przychodzącego i wychodzącego.

Sena 20S EVO. Foto: Sena

Technologia Bluetooth 4.1 wykorzystywana w 2-S EVO wraz z wysokiej jakości głośnikami zapewnia czysty dźwięk i wygodę użytkowania w zakresie temperatur od -10 do 55 °C. Czas działania urządzenia wynosi 13 godzin. Akumulator litowo-polimerowy można naładować w 2,5 godzin.

Sena 20S EVO. Foto: Sena

20S EVO jest również kompatybilny z aplikacją Sena Headset (dla iOS i Androida), dzięki czemu kierowcy mogą łatwo konfigurować ustawienia urządzenia i uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji. 20S EVO można ponadto łatwo połączyć z aplikacją Sena RideConnect, aby interkom umożliwiał połączenie z niemal nieograniczoną liczbą rozmówców, pod warunkiem, że jesteś podłączony do sieci komórkowej.

Sena 20S EVO. Foto: Sena

Nowy zestawy jest już dostępny w sprzedaży, pełen zestaw zawiera 20S EVO, uniwersalny uchwyt na kask, dwa mikrofony przewodowe, uchwyt na mikrofon, ładowarkę, adapter, itd. Zestaw kosztuje 300 dolarów.

%d bloggers like this: