BMW rozszerza opcje customizacji swoich motocykli

Wraz z premierą R NineT, BMW Motorrad potwierdziło możliwość szerokiej indywidualizacji maszyny, oferując model z wieloma częściami plug-n-play. Dzięki temu nabywcy będą mogli tworzyć własne wersje wymarzonej maszyny.

BMW Motorrad Speziale. Foto: BMW

To dopiero początek nowej ery customizacji w BMW, a także oddziału BMW Motorrad Spezial. BMW Motorrad Spezial ma oferować odbiorcom unikatowe wzornictwo, zwiększając pulę ekskluzywny opcji przeróbek. Chodzi również o najwyższą jakość materiałów, oryginalność część, rzemiosło i dbałość o detal. Początkowo szeroki wachlarz części dostaną maszyny z rodziny Touring i Heritage.

BMW Motorrad Speziale. Foto: BMW

Dodatkowy sprzęt i akcesoria zostaną ujęte na fakturze podczas zakupu motocykla, co ma o tyle znaczenie, że elementy będą objęte pełną gwarancją. Ponadto takie rozwiązanie oszczędzi klientom czas i koszt przeróbek.

BMW Motorrad Speziale. Foto: BMW

Aby ułatwić nabywcom wybór, niemiecki producent wprowadza na nową generację BMW Motorrad Configurator. Po raz pierwszy w cyfrowej prezentacji modeli R nineT dodatkowe wyposażenie zostanie w pełni uwzględnione. W ten sposób odbiorca będzie mógł skonfigurować swój motocykl BMW ze wszystkimi opcjonalnymi częściami jeszcze przez jego złożeniem i dostarczeniem do domu.

BMW Motorrad Speziale. Foto: BMW

Program BMW Motorrad Spezial rozpocznie się już w sierpniu.

BMW Motorrad Speziale. Foto: BMW
%d bloggers like this: