Plecak motocyklowy wyłącznie dla pań? O co w tym chodzi?

Motocyklowe torby i plecaki przeznaczone są z zasady dla facetów lub należą do kategorii rzeczy unisex, czyli przewidzianych do użytku dla obu płci. Motocyklistek jest jednak co raz więcej i mają swoje potrzeby, a przynajmmniej tak uważają niektórzy producenci motocyklowych utensyliów.

Firma MotoChic wprowadziła właśnie torbę motocyklową Lauren Sport Bag przeznaczoną dla eleganckich motocyklistek.

Foto: motochicgear.com

Debra Chin, która zaprojektowała model z myślą o kobietach, chciała dostarczyć im wszechstronnej torby. Chodzi o to, że gdy motocyklistka jest w drodze, Lauren Sport Bag zamienia się w niemal klasyczny plecak, natomiast kiedy zajdzie taka potrzeba, może również stać się elegancką torebką.

Foto: motochicgear.com

Lauren Sport posiada duże panele odblaskowe zapewniające lepszą widoczność. Producent użył do produkcji torby wyłącznie ekologiczne skóry, aby nie przyczyniać się do cierpienia zwierząt.

Inne cechy modelu to wnętrze podświetlone diodami LED, wodoodporne zamki i wyściółka, wbudowany uchwyt przydatny do noszenia torby w ręce, miękkie wnętrze specjalnej kieszeni umożliwiającej przewożenie i przenoszenie laptopa o wielkości matrycy 15 cali.

Foto: motochicgear.com

Co ciekawe, producent planuje również specyficzną akcje promocyjną. Firma MotoChic zrekrutowała pięć kobiet (cztery Amerykanki i jedną Kanadyjkę), którą będą podróżować po Stanach i Kanadzie z torbą Lauren Sport na plecach.

Mają nie tylko gruntownie przetestować nowy model, ale również prowadzić blogi z podróży w aspekcie użyteczności Lauren Sport Bag. Jeśli ktoś chciałby śledzić losy torby i jednej z jej testerek, tutaj znajdziecie profil Lisy Wallace z Ohio.

Foto: motochicgear.com

Premiera torby/plecaka motocyklowego dla pań przewidziana jest już w sierpniu. Obecnie można dokonać zakupu w przedsprzedaży pod tym adresem. Cena nie jest niska. Lauren Sport Bag kosztuje w preorderze 195 dolarów. Po okresie promocyjnym, cena podskoczy do 295 dolarów.

%d bloggers like this: